KONST / Litografier / Färglitografi 13016145
nr 1301 6145
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, "Die injektion", 1971. Signerad, oramat löst blad, Bladets mått: 42x59 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:53:06
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)